Fluit- & Tafelschema

Let Op!!!!

Kunnen wijzigingen in het schema zitten, dus kijk hieronder goed welke wedstrijden je moet tafelen of fluiten.

Vervanging moet je zelf regelen.

Datum Tijd Veld Thuisteam Uitteam Scheidsrechters / Tafelbezetting
           
14-9-2018 19:15 Veld 1 VBC Akrides MSE 2 BV Amsterdam MSE 3 Goedemans, M (Maud), Bouwmeester, A (Amber), Liefting, C (Chinouk)
14-9-2018 19:15 Veld 2 VBC Akrides MSE 4 BV Enkhuizen MSE 1 Pol, J (Justin), Bout, M (Max)
14-9-2018 19:15 Veld 3 VBC Akrides MSE 5 D.E.D. MSE 4 Arisz, SN (Stephen), Smits, D (Dennis)
14-9-2018 21:00 Veld 2 VBC Akrides MSE 6 BV Aalsmeer MSE 2 Portanger, V (Victor), Martina, M (Marvin)
14-9-2018 21:00 Veld 1 VBC Akrides VSE 1 EBV Baros VSE 2 Telleman, P (Paul), Hoogzaad, T (Teun), Koedijk, T (Thomas)
          VBC Akrides VSE 1 op 14-09-18 wordt verzet naar andere datum
           
15-9-2018 14:00 Veld 2 VBC Akrides X12 1 BC Flying Oost X12 1 Groot, BS (Bodhi), Kammen, L (Lenny) Van Der
15-9-2018 14:00 Veld 1 VBC Akrides V12 1 Racing Beverwijk X12 2 Raar, L (Luciano), Leferink, N (Nathan)
15-9-2018 15:15 Veld 3 VBC Akrides M18 2 (VR) Windmills M18 2 Fabris, S (Sascha), Rozendaal, F (Foeke)
15-9-2018 15:15 Veld 1 VBC Akrides V16 1 BC Utrecht Cangeroes V16 1 Rozendaal, D (Daan), Schmidt, B (Bas)
15-9-2018 15:15 Veld 2 VBC Akrides X14 2 BC APOLLO Amsterdam X14 3 Chen, YM (Yang Min), Roest, MTM (Menno)
15-9-2018 17:00 Veld 3 VBC Akrides MSE 3 BV Aalsmeer MSE 1 Zonjee, J (Jaap), Toepoel, N (Nils)
15-9-2018 17:00 Veld 2 VBC Akrides M20 1 BC APOLLO Amsterdam M20 2 Vilder, L (Laurens) de, Pagter, F (Frank) de
           
22-9-2018 14:15 Veld 2 VBC Akrides M16 1 MBCA Amstelveen M16 2 Budde, D (Daan), Buuren, J (Joost) van
22-9-2018 14:15 Veld 3 VBC Akrides M16 2 MBCA Amstelveen M16 4 Kerkman, L (Laura), Haver, JC (Josephine)
22-9-2018 14:15 Veld 1 VBC Akrides X14 1 Flashing Heiloo X14 1 Koudijs, M (Mees), King, JNJ (Julian)
22-9-2018 16:00 Veld 2 VBC Akrides V22 1 BS Leiden V20 2 Ruigrok, S (Sjors), Ruigrok, F (Freek)
22-9-2018 16:00 Veld 1 VBC Akrides M18 1 Harlemlakers M18 2 Fabris, S (Sascha), Leferink, N (Nathan)
22-9-2018 16:00 Veld 3 VBC Akrides V18 1 Flashing Heiloo V18 1 Schmidt, B (Bas), Rozendaal, D (Daan)
           
29-9-2018 16:15 Veld 2 VBC Akrides V16 1 Derba V16 1 Riessen, B (Bas) van, Knijnenberg, J (Joost)
29-9-2018 16:15 Veld 1 VBC Akrides X14 2 Flevo Musketiers X14 3 Griep, R (Rianne), Martina, N (Nordin)
29-9-2018 18:00 Veld 2 VBC Akrides MSE 2 Volendam MSE 1 Valstar, S (Sven), Haver, S (Stefan), Rozendaal, F (Foeke)
29-9-2018 18:00 Veld 1 VBC Akrides VSE 2 D.E.D. VSE 1 Elizabeth, K (Kenneth), Martens, MM (Michel)
29-9-2018 18:00 Veld 3 VBC Akrides M18 2 (VR) Volendam M18 1 Korf, M (Matthijs), Oudendijk, T (Tom)
           
5-10-2018 19:15 Veld 1 VBC Akrides MSE 3 L.C. Players MSE 1 Duijn, J (Jaap-Jan) van, Kersbergen, R (Reinier)
5-10-2018 19:15 Veld 2 VBC Akrides MSE 6 BV Amsterdam MSE 6 Smeets, S (Sander), Glas, R (Ruud)
5-10-2018 21:00 Veld 1 VBC Akrides MSE 4 AMVJ-Amsterdam MSE 1 Bout, M (Max), Kuin, E (Ewoud)
5-10-2018 21:00 Veld 2 VBC Akrides MSE 5 Alkm.Guardians MSE 3 Toning, J (Juriaan), Smits, D (Dennis)
           
6-10-2018 14:00 Veld 1 VBC Akrides X14 1 Landslake Lions X14 1 Akin, E (Errol), Vermeulen, J (Jort)
6-10-2018 14:00 Veld 2 VBC Akrides X12 1 Dozy BV Den Helder V12 2 Koudijs, M (Mees), Ebbing, JJ (Joppe)
6-10-2018 15:45 Veld 1 VBC Akrides V18 1 BV Hoofddorp V18 1 Chen, YM (Yang Min), Roest, MTM (Menno)
6-10-2018 15:45 Veld 2 VBC Akrides M16 2 De Marels M16 1 (VR) Groot, BS (Bodhi), Kammen, L (Lenny) Van Der
6-10-2018 17:30 Veld 3 VBC Akrides M20 1 Onze Gezellen M22 1 (VR) Vilder, L (Laurens) de, Kuin, P (Pieter)
6-10-2018 17:30 Veld 1 VBC Akrides M18 1 DAS M18 1 Jansen, T (Thijs), Toepoel, S (Stefan)
6-10-2018 20:00 Hoofdveld 1 VBC Akrides MSE 1 Red Stars MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Telleman, P (Paul), Maarschalk, B (Bas)
           
12-10-2018 20:15 Veld 2 VBC Akrides MSE 2 BV Early Bird MSE 1 King, JNJ (Julian), Budde, D (Daan), Korpershoek, T (Tijn)
12-10-2018 20:15 Veld 1 VBC Akrides VSE 1 Springfield VSE 1 Raar, L (Luciano), Buuren, J (Joost) van, Vermeulen, J (Jort)
12-10-2018 20:15 Veld 3 VBC Akrides VSE 2 BV Amsterdam VSE 3 Deursen, T (Tom) van, Maarschalk, B (Bas)
           
13-10-2018 16:15 Veld 3 VBC Akrides V22 1 Crackerjacks V22 1 Portanger, V (Victor), Martina, M (Marvin)
13-10-2018 16:15 Veld 2 VBC Akrides X14 2 BV Amsterdam X14 2 Smit, DH (Daniel), Wester, J (Jessica)
13-10-2018 16:15 Veld 1 VBC Akrides V12 1 BV Enkhuizen X12 1 Groot, JC (Chris) De, Schol, P (Patty)
13-10-2018 18:00 Veld 3 VBC Akrides M18 2 (VR) MBCA Amstelveen M18 4 Stokman, G (Gideon), Riessen, B (Bas) van
13-10-2018 18:00 Veld 2 VBC Akrides M16 1 Almere Pioneers M16 1 Knijnenberg, J (Joost), Kuijl, I (Iris)
13-10-2018 18:00 Veld 1 VBC Akrides V16 1 The Challengers V16 1 Rustemeijer, MG (Maud), Arisz, J (Jessica)
           
20-10-2018 20:00 Hoofdveld 1 VBC Akrides MSE 1 BV Hoofddorp MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Griep, R (Rianne), Nieuwenhuizen, P (Peter) van
20-10-2018 20:00 Veld 2 VBC Akrides VSE 2 The Sea Devils VSE 2 Korf, M (Matthijs), Oudendijk, T (Tom)
           
26-10-2018 20:15 Veld 1 VBC Akrides MSE 2 MBCA Amstelveen MSE 1 Jansen, I (Ingrid), Goedemans, M (Maud), Bouwmeester, A (Amber)
           
27-10-2018 20:00 Hoofdveld 1 VBC Akrides MSE 1 DAS MSE 1 Wester, J (Jessica), Verwoerd, K (Kirsten), Nieuwenhuizen, P (Peter) van

Leave a Comment

(required)

(required)

%d bloggers liken dit: