Fluit- & Tafelschema

Let Op!!!!

Kunnen wijzigingen in het schema zitten, dus kijk hieronder goed welke wedstrijden je moet tafelen of fluiten.

Vervanging moet je zelf regelen.

Datum Tijd Veld Thuisteam Uitteam scheidsrechters / tafelbezetting
8-3-2019 20:15 Veld 2 VBC Akrides MSE 2 The Challengers MSE 1 Schol, P (Patty), Gouda, M (Marel), Griep, R (Rianne)
8-3-2019 20:15 Veld 1 VBC Akrides VSE 1 BC Utrecht Cangeroes VSE 2 Jong, I (Iris) De, Wester, J (Jessica), Pagter, F (Frank) de
           
9-3-2019 15:15 Veld 2 VBC Akrides M18 1 BV Early Bird M18 1 Haver, S (Stefan), Raar, L (Luciano)
9-3-2019 15:15 Veld 1 VBC Akrides M16 1 K.T.C. M16 1 Roest, MTM (Menno), Groot, BS (Bodhi)
9-3-2019 15:15 Veld 3 VBC Akrides X14 2 MBCA Amstelveen X14 5 Chen, YM (Yang Min), Campenhout, B (Britta) van
9-3-2019 17:00 Veld 1 VBC Akrides M22 1 Mapleleaves M20 1 Knijnenberg, J (Joost), Portanger, V (Victor)
9-3-2019 17:00 Veld 3 VBC Akrides V18 1 BV Hoofddorp V18 1 Nieuwenhuis, S (Sander), Buuren, J (Joost) van
9-3-2019 17:00 Veld 2 VBC Akrides V12 1 Volendam V12 1 Budde, D (Daan), King, JNJ (Julian)
           
15-3-2019 19:15 Veld 2 VBC Akrides MSE 4 BC Schrobbelaar MSE 3 Rozendaal, F (Foeke), Rozendaal, D (Daan)
15-3-2019 19:15 Veld 1 VBC Akrides MSE 5 BC Schrobbelaar MSE 4 Kuin, P (Pieter), Jansen, T (Thijs)
15-3-2019 19:15 Hoofdveld 1 VBC Akrides VSE 2 Windmills VSE 1 Kuin, E (Ewoud), Schmidt, B (Bas)
15-3-2019 21:00 Hoofdveld 1 VBC Akrides MSE 3 Flashing Heiloo MSE 1 Hoogzaad, T (Teun), Koedijk, T (Thomas)
15-3-2019 21:00 Veld 1 VBC Akrides MSE 6 Flashing Heiloo MSE 3 Elizabeth, K (Kenneth), Korf, M (Matthijs)
           
16-3-2019 11:15 Veld 3 VBC Akrides M18 2 Mapleleaves M18 2 Smeets, S (Sander), Glas, R (Ruud)
16-3-2019 11:15 Veld 2 VBC Akrides V18 1 Landslake Lions V20 2 Chen, YM (Yang Min), Roest, MTM (Menno)
16-3-2019 11:15 Veld 1 VBC Akrides V12 1 BV Noordkop X12 3 Kerkman, L (Laura), Haver, JC (Josephine)
16-3-2019 13:15 Veld 1 VBC Akrides M22 1 De Hoppers M20 1 (VR) Smeets, S (Sander), Glas, R (Ruud)
16-3-2019 13:15 Veld 3 VBC Akrides V22 1 MSV Basketbal V18 1 Nieuwenhuis, S (Sander), Oudendijk, T (tom)
16-3-2019 13:15 Veld 2 VBC Akrides X14 1 SVO Basketball X14 1 Ebbing, JJ (Joppe), Vermeulen, J (Jort)
16-3-2019 15:15 Veld 3 VBC Akrides M16 1 BC Flying Oost M16 1 (VR) Pagter, F (Frank) de, Vilder, L (Laurens) de
16-3-2019 15:15 Veld 1 VBC Akrides M16 2 BV Hoofddorp M16 3 Toepoel, N (Nils), Ruigrok, S (Sjors)
16-3-2019 15:15 Veld 2 VBC Akrides V16 1 The Lions V16 1 (VR) Zonjee, J (Jaap), Ruigrok, F (Freek)
16-3-2019 20:00 Hoofdveld 1 VBC Akrides MSE 1 De Hoppers MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Telleman, P (Paul), Kuijl, I (Iris)
           
22-3-2019 20:15 Veld 1 VBC Akrides MSE 2 D.E.D. MSE 2 Schol, P (Patty), Bakker, T. (Thomas), Korpershoek, T (Tijn)
22-3-2019 20:15 Veld 2 VBC Akrides VSE 1 EBBC VSE 1 Liefting, C (Chinouk), Verwoerd, K (Kirsten), Griep, R (Rianne)
23-3-2019 15:15 Veld 3 VBC Akrides V16 1 Dozy BV Den Helder V16 2 Kerkman, L (Laura), Haver, JC (Josephine)
23-3-2019 15:15 Veld 2 VBC Akrides X12 1 Derba X12 1 Smit, DH (Daniel), Groot, JC (Chris) De
23-3-2019 15:15 Veld 1 VBC Akrides X12 2 Monks X12 1 Ng, CV (Calvin), Martina, N (Nordin)
23-3-2019 17:00 Veld 2 VBC Akrides V22 1 Crackerjacks V22 1 Nieuwenhuis, S (Sander), Toning, J (Juriaan)
23-3-2019 17:00 Veld 1 VBC Akrides M18 2 L.C. Players M18 1 (VR) Deursen, T (Tom) van, Martina, M (Marvin)
23-3-2019 17:00 Veld 3 VBC Akrides M16 1 Onze Gezellen M16 1 Stokman, G (Gideon), Knijnenberg, J (Joost)
           
29-3-2019 19:15 Veld 1 VBC Akrides MSE 4 De Hoppers MSE 3 Pol, J (Justin), Arisz, SN (Stephen)
29-3-2019 19:15 Veld 2 VBC Akrides MSE 5 SV Christofoor MSE 1 Kuin, E (Ewoud), Portanger, V (Victor)
29-3-2019 19:15 Hoofdveld 1 VBC Akrides VSE 2 Onze Gezellen VSE 2 Rozendaal, D (Daan), Kuin, P (Pieter)
29-3-2019 21:00 Veld 1 VBC Akrides MSE 2 Onze Gezellen MSE 2 Wester, J (Jessica), Liefting, C (Chinouk), Verwoerd, K (Kirsten)
29-3-2019 21:00 Hoofdveld 1 VBC Akrides MSE 3 BV Lisse MSE 2 Elizabeth, K (Kenneth), Korf, M (Matthijs)
29-3-2019 21:00 Veld 2 VBC Akrides MSE 6 Onze Gezellen MSE 4 Martens, MM (Michel), Haver, S (Stefan)
           
30-3-2019 15:15 Veld 3 VBC Akrides M16 2 Alkm. Guardians M16 2 (VR) Fabris, S (Sascha), Duijn, J (Jaap-Jan) van
30-3-2019 15:15 Veld 1 VBC Akrides V16 1 AMVJ-Amsterdam V16 1 (VR) Riessen, B (Bas) van, Ruigrok, F (Freek)
30-3-2019 15:15 Veld 2 VBC Akrides X14 1 BS Leiden X14 2 Bout, M (Max), Bakker, T. (Thomas)
30-3-2019 17:30 Veld 1 VBC Akrides V18 1 Almere Pioneers V22 1 Fabris, S (Sascha), Duijn, J (Jaap-Jan) van
30-3-2019 17:30 Veld 2 VBC Akrides X12 1 BV Early Bird X12 1 Toepoel, S (Stefan), Smit, DH (Daniel)
30-3-2019 17:30 Veld 3 VBC Akrides V12 1 Harlemlakers V12 1 Zonjee, J (Jaap), Groot, JC (Chris) De
30-3-2019 20:00 Hoofdveld 1 VBC Akrides MSE 1 Uitsmijters MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Kuijl, I (Iris), Telleman, P (Paul)
           
6-4-2019 15:15 Veld 3 VBC Akrides M18 1 SV Christofoor M18 1 Nieuwenhuis, S (Sander), Jansen, T (Thijs)
6-4-2019 15:15 Veld 2 VBC Akrides X12 1 Dozy BV Den Helder V12 2 Jansen, I (Ingrid), Martina, N (Nordin)
6-4-2019 17:00 Veld 1 VBC Akrides VSE 1 Trajanum VSE 1 Ebbing, JJ (Joppe), Vermeulen, J (Jort), King, JNJ (Julian)
6-4-2019 17:00 Veld 3 VBC Akrides M18 2 K.T.C. M18 2 Deursen, T (Tom) van, Maarschalk, B (Bas)
6-4-2019 17:00 Veld 2 VBC Akrides X14 1 Derba X14 1 (VR) Koudijs, M (Mees), Buuren, J (Joost) van
           
12-4-2019 19:15 Veld 2 VBC Akrides MSE 4 JBC/Noorderhaven MSE 1 Riessen, B (Bas) van, Stokman, G (Gideon)
12-4-2019 19:15 Veld 3 VBC Akrides MSE 5 Racing Beverwijk MSE 3 Knijnenberg, J (Joost), Martina, M (Marvin)
12-4-2019 19:15 Veld 1 VBC Akrides VSE 2 Windmills VSE 1 Rozendaal, F (Foeke), Jansen, T (Thijs)
12-4-2019 21:00 Veld 2 VBC Akrides MSE 2 BV Lisse MSE 1 Schol, P (Patty), Griep, R (Rianne), Martens, MM (Michel)
12-4-2019 21:00 Veld 1 VBC Akrides MSE 3 BC APOLLO Amsterdam MSE 2 Koedijk, T (Thomas), Valstar, S (Sven)
12-4-2019 21:00 Veld 3 VBC Akrides MSE 6 Windmills MSE 4 Hoogzaad, T (Teun), Maarschalk, B (Bas)
           
13-4-2019 15:15 Veld 1 VBC Akrides M18 1 Harlemlakers M18 2 Pol, J (Justin), Toning, J (Juriaan)
13-4-2019 15:15 Veld 3 VBC Akrides V16 1 BC APOLLO Amsterdam V16 2 Toepoel, S (Stefan), Ruigrok, S (Sjors)
13-4-2019 15:15 Veld 2 VBC Akrides X14 2 BV Hoofddorp X14 2 Vilder, L (Laurens) de, Toepoel, N (Nils)
13-4-2019 17:30 Veld 1 VBC Akrides M22 1 JBC/Noorderhaven M20 1 Nieuwenhuis, S (Sander), Smits, D (Dennis)
13-4-2019 17:30 Veld 3 VBC Akrides M16 2 Monks M16 1 (VR) Arisz, SN (Stephen), Portanger, V (Victor)
13-4-2019 17:30 Veld 2 VBC Akrides X12 2 Volendam X12 1 Koudijs, M (Mees), Budde, D (Daan)
13-4-2019 20:00 Hoofdveld 1 VBC Akrides MSE 1 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Jansen, I (Ingrid), Raar, L (Luciano)

 

Leave a Comment

(required)

(required)

%d bloggers liken dit: