Trainingsschema 2018-2019

Vrouwen Senioren 1

Maandag 20.30– 22.00 uur Willemsbeek Jitka van de Bruggen 
      Esther Buis
Woensdag   Veld 1 Jitka van de Bruggen
  19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost Esther Buis
        

Vrouwen Senioren 2 & 3

Woensdag   Veld 2 Ron Haver
  19.20– 20.40 uur IJmuiden Oost Gijs Schouten
       

Mannen Senioren 1

Maandag  (+ MSE 3) Veld 1  
  20.30– 22.00 uur IJmuiden-Oost  Kostas Kaparounakis
Donderdag   Veld 3  
  20.00 – 22.00 uur IJmuiden-Oost Kostas Kaparounakis
       

Mannen Senioren 2

Woensdag   Veld 1  
  20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost  
       

Mannen Senioren 3

Maandag  (+ MSE 1) Veld 1  
  20.30– 22.00 uur IJmuiden-Oost  Kostas Kaparounakis
Woensdag  (+ MSE 4) Veld 2  
  20.30 – 22.00 uur IJmuiden-Oost  
       

Mannen Senioren 4

Woensdag   (+ MSE 3) Veld 2  
  20.30 – 22.00 uur IJmuiden Oost  
       

Mannen Senioren 5

Woensdag   (+ MSE 6) Veld 3  
  19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost  
       

Mannen Senioren 6

Woensdag   (+ MSE 5) Veld 3  
  19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost  
       

“Oud Heren 5”

Woensdag   Veld 3  
  20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost  
       

Recreanten senioren

Donderdag   Veld 2  
  20.30 – 22.00 uur Willemsbeek  
       

Vrouwen U18 

Maandag   Veld 1  
  19.15 – 20.30 uur Willemsbeek Ron Haver
       
Woensdag  (+ VU16) Veld 1 Ron Haver
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost Wytze Blom
       

Vrouwen U16 

Maandag   Veld 1  
  18.00 – 19.15 uur Willemsbeek Wytze Blom
       
Woensdag  (+ VU18) Veld 1 Ron Haver
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost Wytze Blom
       

Vrouwen U12

Dinsdag (+ MixU12)    
  18.00– 20.00 uur Polderhuis Denise Kerkman
       
Donderdag      
  18.00 – 19.15 uur Willemsbeek Denise Kerkman
       

Mannen U20

Maandag   Veld 3  
  19.00– 20.30 uur IJmuiden-Oost Maarten van de Boor
       
Woensdag      
  19.30 – 21.00 uur Waterloozaal Maarten van de Boor
       

Mannen U18-1

Maandag  (+ MU18-2) Veld 2 Niels Kollaard
  19.00– 20.30 uur IJmuiden-Oost Ruben de Groot
      Giannis 
Donderdag   Veld 2 Niels Kollaard
  20.30 – 22.00 uur Willemsbeek Ruben de Groot
       

Mannen U18-2

Maandag  (+ MU18-1) Veld 2 Giannis 
  19.00– 20.30 uur IJmuiden Oost Niels Kollaard
      Ruben de Groot
Donderdag  (+ Mu16-2) Veld 2 Giannis 
  19.15 – 20.30 uur Willemsbeek Marilou Buis
      Mikey Bullens

Mannen U16-1

Maandag  (+ Mu16-2) Veld 1  
  19.00– 20.30 uur IJmuiden-Oost Tom Schouten
       
Woensdag  (+ Mu16-2) Veld 2 Tom & Lars
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost Marilou & Mikey
       
Donderdag     Tom Schouten
  19.00 – 21.00 uur Waterloo Lars Koster
       

Mannen U16-2

Maandag  (+ Mu16-1) Veld 1  
  19.00– 20.30 uur IJmuiden-Oost Tom Schouten
       
Woensdag  (+ Mu16-1) Veld 2 Tom & Lars
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost Marilou & Mikey
       
Donderdag (+ Mu18-2) Veld 2 Marilou Buis
  19.15 – 20.30 uur Willemsbeek Mikey Bullens
      Giannis 

Mannen U14-1

Woensdag  (+ MixU14-2) Veld 3 Mark Hooiveld
  18.00– 19.20 uur IJmuiden-Oost Wido Haver
       
Donderdag   Veld 1  
  19.15 – 20.30 uur Willemsbeek Mark Hooiveld
       

Mix team U14-2

Dinsdag   Veld 3  
  19.00– 20.00 uur Polderhuis Wido Haver
       
Woensdag (+ MU14-1) Veld 3 Wido Haver
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost Mark Hooiveld
       

Mix team U12

Dinsdag (+ VU12)    
  18.00– 20.00 uur Polderhuis Denise Kerkman
       
Woensdag     Kyra Houtkamp
  18.00 – 19.30 uur Waterloo Frank 
       

Mix team u10

Dinsdag   Veld 3  
  18.00 – 19.00 uur Polderhuis Ellemiek Meijer
       
Donderdag   Veld 3  
  18.00 – 19.15 uur Willemsbeek Tom Glas & ?????
       
%d bloggers liken dit: