Fluiten & Tafelen

Afberichten voor fluiten of jureren is niet mogelijk! Zorg zelf voor een vervanger of ruil met iemand als je verhinderd bent.

Boetes:

1e keer niet komen opdagen: €25 boete
2e keer niet komen opdagen: speelverbod + €50 boete + 1 inhaalwedstrijd (zelf fluiten)
3e keer niet komen opdagen: speelverbod + €75 boete + 2 inhaalwedstrijden (zelf fluiten)

Vergoedingen:

Voor Fluiten: €20,-
Voor Tafelen: € 15,-

 

Datum Tijd Veld Thuisteam Scheidsrechters/tafelbezetting
1-11 19:15 Veld 1 M22 1 Telleman, P (Paul), Glas, T (Tom), Hoogzaad, T (Teun)
1-11 19:15 Veld 2 MSE 6 Smeets, S (Sander), Glas, R (Ruud)
1-11 19:15 Veld 3 VSE 2 Kuin, E (Ewoud), Rozendaal, F (Foeke)
1-11 21:15 Veld 1 MSE 5 Ruigrok, S (Sjors), Kemeh, C. (Chris)
1-11 21:15 Veld 2 Veld Vrij  
1-11 21:15 Veld 3 MSE 4 Toning, J (Juriaan), Chen, Y (YangMin)
         
2-11 12:15 Veld 1 V12 1 (VR) De Ruiter-Hessling, M (Mara), Kraats, B (Bram) Van De
2-11 12:15 Veld 2 X14 2 Groot, JC (Chris) De, Vermeulen, J (Jort)
2-11 12:15 Veld 3 Veld Vrij  
2-11 13:45 Veld 1 M16 1 Martina, MR (Rayan), Bosma, S.T. (Sven)
2-11 13:45 Veld 2 V18 1 Haver, S (Stefan), King, JNJ (Julian)
2-11 13:45 Veld 3 M18 1 Buuren, J (Joost) van, Bakker, T. (Thomas)
2-11 15:30 Veld 1 M20 1 Sodusta, J (Jeremy), Martina, M (Marvin)
2-11 15:30 Veld 2 X14 1 Ebbing, JJ (Joppe), Ng, CV (Calvin)
2-11 15:30 Veld 3 M18 2 Raar, L (Luciano), Stokman, G (Gideon)
2-11 17:30 Hoofdveld VSE 1 Pagter, F (Frank) de, Koudijs, M (Mees), Portanger, I (Igor)
2-11 20:00 Hoofdveld MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Goedemans, M (Maud), Zonjee, A(Annick)
         
3-11 16:00 tot 18:00 U10 toernooi  hele teams: VU18-1, MU18-2
         
9-11 15:15 Veld 1 X12 1 Vermeulen, J (Jort), Groot, JC (Chris) De
9-11 15:15 Veld 2 MSE 2 Elsinga, LR (Lotte), Arisz, SN (Stephen), Bout, M (Max)
9-11 15:15 Veld 3 X14 1 Pijpers, L (Lars), Koudijs, M (Mees)
         
15-11 19:15 Veld 1 VSE 2 Martens, MM (Michel), Groot, R (Ruben) de
15-11 19:15 Veld 2 MSE 5 Reinhard, J (Jesse), Toning, J (Juriaan)
15-11 19:15 Veld 3 M20 1 Rozendaal, D (Daan), Greef, D (Douwe) de
15-11 21:15 Veld 1 MSE 3 Smeets, S (Sander), Maarschalk, B (Bas)
15-11 21:15 Veld 2 MSE 6 Schmidt, B (Bas), Hoogzaad, T (Teun)
15-11 21:15 Veld 3 MSE 4 Glas, R (Ruud), Glas, T (Tom)
         
16-11 12:15 Veld 1 V18 1 Raar, L (Luciano), Koster, L (Lars)
16-11 12:15 Veld 2 M16 1 Visser, P (Pascal), Chen, YM (Yang Min)
16-11 12:15 Veld 3 X12 1 Mooij, Q (Quinten), Kraats, B (Bram) Van De
16-11 14:00 Veld 1 M18 2 Rozendaal, F (Foeke), Kuin, P (Pieter)
16-11 14:00 Veld 1 M22 1 Ebbing, JJ (Joppe), Groot, JC (Chris) De, Zonjee, A (Annick)
16-11 14:00 Veld 2 V12 1 (VR) Pijpers, L (Lars), Ng, CV (Calvin)
16-11 15:30 Veld 1 M18 1 Roest, MTM (Menno), Groot, BS (Bodhi)
16-11 15:30 Veld 2 Veld Vrij  
16-11 15:30 Veld 3 Veld Vrij  
16-11 17:30 Hoofdveld VSE 1 Pagter, F (Frank) de, Zonjee, J (Jaap), Sodusta, J (Jeremy)
16-11 20:00 Hoofdveld MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, De Ruiter-Hessling, M (Mara),Goedemans, M (Maud)
         
22-11 20:15 Veld 1 MSE 2 Bouwmeester, A (Amber), Kerkman, L (Laura), Oosterhof, SCW(Sem)
22-11 20:15 Veld 2 Veld Vrij  
22-11 20:15 Veld 3 Veld Vrij  
         
6-12 19:15 Veld 1 MSE 3 Kemeh, C. (Chris), Ruigrok, S (Sjors)
6-12 19:15 Veld 2 Veld Vrij  
6-12 19:15 Veld 3 Veld Vrij  
6-12 21:15 Veld 1 MSE 6 Jansen, T (Thijs), Rozendaal, F (Foeke)
6-12 21:15 Veld 2 VSE 2 Kuin, E (Ewoud), Kuin, P (Pieter)
6-12 21:15 Veld 3 MSE 5 Greef, D (Douwe) de, Rozendaal, D (Daan)
         
7-12 11:15 Veld 1 X12 1 Kraats, B (Bram) Van De, Mooij, Q (Quinten)
7-12 11:15 Veld 2 X14 2 Vermeulen, J (Jort), Koudijs, M (Mees)
7-12 11:15 Veld 3 M16 1 Budde, D (Daan), Bosma, S.T. (Sven)
7-12 13:15 Veld 1 M18 1 Haver, S (Stefan), Elizabeth, K (Kenneth)
7-12 13:15 Veld 2 M18 2 Leferink, N (Nathan), Martina, MR (Rayan)
7-12 13:15 Veld 3 VSE 2 Korf, M (Matthijs), Valstar, S (Sven)
7-12 15:15 Veld 1 M20 1 Wessels, R (Rik), Portanger, I (Igor)
7-12 15:15 Veld 2 MSE 4 Maarschalk, B (Bas), Smeets, S (Sander)
7-12 15:15 Veld 3 V18 1 Liefting, C (Chinouk), Schol, P (Patty)
7-12 17:30 Hoofdveld VSE 1 Vilder, L (Laurens) de, Wester, J (Jessica), Nieuwenhuizen, P (Peter) van
7-12 20:00 Hoofdveld MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Jansen, I (Ingrid), Nieuwenhuizen, P (Peter) van