Fluiten & Tafelen

Afberichten voor fluiten of jureren is niet mogelijk! Zorg zelf voor een vervanger of ruil met iemand als je verhinderd bent. Niet fluiten of jureren kost €25,- (1e maal) €50,- (2e maal). Tevens word je een keer extra of een keer bij je eigen wedstrijd opgesteld (zie vetgedrukte namen).

Datum Tijd Veld Thuisteam scheidsrechters / tafelbezetting
13-09-19 19:15 1 VBC Akrides MSE 5 Stokman, G (Gideon), Riessen, B (Bas) van
13-09-19 19:15 2 VBC Akrides V22 1 Kuin, P (Pieter), Greef, D (Douwe) de
13-09-19 19:15 3 VBC Akrides MSE 4 Rozendaal, D (Daan), Jansen, T (Thijs)
13-09-19 21:00 1 VBC Akrides MSE 2 Kerkman, L (Laura), Haver, JC (Josephine), Elsinga, LR (Lotte)
13-09-19 21:00 2 VBC Akrides MSE 3 Elizabeth, K (Kenneth), Korf, M (Matthijs)
13-09-19 21:00 3 Veld Vrij
14-09-19 11:15 1 VBC Akrides V12 1  Martina, M (Marvin), Martina, MR (Rayan)
14-09-19 11:15 2 VBC Akrides X12 1 King, JNJ (Julian), Bakker, T. (Thomas)
14-09-19 11:15 3 VBC Akrides X14 2 Bosma, S.T. (Sven), Budde, D (Daan)
14-09-19 13:00 1 VBC Akrides M20 1 Raar, L (Luciano), Groot, BS (Bodhi)
14-09-19 13:00 2 VBC Akrides X14 1 Visser, P (Pascal), Roest, MTM (Menno)
14-09-19 13:00 3 VBC Akrides M16 1 Chen, YM (Yang Min), Koster, L (Lars)
14-09-19 15:00 1 VBC Akrides M22 1 Wessels, R (Rik), Halewijn, J (Jip), Sodusta, J (Jeremy)
14-09-19 15:00 2 VBC Akrides V18 1 Zonjee, A (Annick), Goedemans, M (Maud)
14-09-19 15:00 3 Veld Vrij
14-09-19 17:30 H VBC Akrides VSE 1 Pagter, F (Frank) de, Zonjee, J (Jaap), Nieuwenhuizen, P (Peter) van
14-09-19 20:00 H VBC Akrides MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, De Ruiter-Hessling, M (Mara), Nieuwenhuizen, P (Peter) van
20-09-19 20:15 1 VBC Akrides VSE 2 Reinhard, J (Jesse), Bout, M (Max)
20-09-19 20:15 2 Veld Vrij
20-09-19 20:15 3 Veld Vrij
27-09-19 20:15 1 VBC Akrides MSE 5 Kuin, E (Ewoud), Jansen, T (Thijs)
27-09-19 20:15 2 VBC Akrides MSE 2 Schol, P (Patty), Liefting, C (Chinouk), Wester, J (Jessica)
27-09-19 20:15 3 VBC Akrides V22 1 Elizabeth, K (Kenneth), Korf, M (Matthijs)
28-09-19 13:15 1 VBC Akrides M22 1 Groot, R (Ruben) de, Leferink, N (Nathan), Vermeulen, J (Jort)
28-09-19 13:15 2 VBC Akrides X14 2 Groot, JC (Chris) De, Smit, DH (Daniel)
28-09-19 13:15 3 Veld Vrij
28-09-19 15:15 1 VBC Akrides M20 1 Haver, S (Stefan), Koster, L (Lars)
28-09-19 15:15 2 VBC Akrides M18 2 Valstar, S (Sven), Martens, MM (Michel)
28-09-19 15:15 3 VBC Akrides X12 1 Koudijs, M (Mees), Ebbing, JJ (Joppe)
28-09-19 17:15 1 VBC Akrides M18 1 Raar, L (Luciano), Roest, MTM (Menno)
28-09-19 17:15 2 VBC Akrides MSE 4 Maarschalk, B (Bas), Schmidt, B (Bas)
28-09-19 17:15 3 VBC Akrides V12 1  Buuren, J (Joost) van, Budde, D (Daan)
5-10-19 15:15 1 VBC Akrides VSE 2 Zonjee, J (Jaap), Wessels, R (Rik)
5-10-19 15:15 2 VBC Akrides V18 1 Halewijn, J (Jip), Goedemans, M (Maud)
5-10-19 15:15 3 VBC Akrides MSE 3 Portanger, I (Igor), Vilder, L (Laurens) de
5-10-19 17:30 H VBC Akrides VSE 1 Wester, J (Jessica), Verwoerd, K (Kirsten), Nieuwenhuizen, P (Peter) van
5-10-19 20:00 H VBC Akrides MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Jansen, I (Ingrid), Nieuwenhuizen, P (Peter) van
11-10-19 20:15 1 VBC Akrides MSE 4 Bout, M (Max), Reinhard, J (Jesse)
11-10-19 20:15 2 VBC Akrides MSE 2 Bouwmeester, A (Amber), Haver, JC (Josephine), Elsinga, LR (Lotte)
11-10-19 20:15 3 VBC Akrides MSE 5 Smits, D (Dennis), Arisz, SN (Stephen)
12-10-19 13:15 1 VBC Akrides M22 1 Duijn, J (Jaap-Jan) van, Kersbergen, R (Reinier)
12-10-19 13:15 2 VBC Akrides V22 1 Knijnenberg, J (Joost), Portanger, V (Victor)
12-10-19 13:15 3 VBC Akrides X12 1 Ng, CV (Calvin), Martina, N (Nordin)
12-10-19 15:30 1 VBC Akrides M18 1 Duijn, J (Jaap-Jan) van, Kersbergen, R (Reinier)
12-10-19 15:30 2 VBC Akrides V12 1  Rustemeijer, MG (Maud), King, JNJ (Julian)
12-10-19 15:30 3 VBC Akrides X14 2 Buuren, J (Joost) van, Bouwmeester, A (Amber)
12-10-19 17:15 1 VBC Akrides M20 1 Koster, L (Lars), Groot, BS (Bodhi)
12-10-19 17:15 2 VBC Akrides M18 2 Duijn, J (Jaap-Jan) van, Kersbergen, R (Reinier)
12-10-19 17:15 3 VBC Akrides X14 1 Mooij, Q (Quinten), Visser, P (Pascal)
18-10-19 20:15 1 VBC Akrides VSE 2 Valstar, S (Sven), Kuin, P (Pieter)
18-10-19 20:15 2 Veld Vrij
18-10-19 20:15 3 Veld Vrij
19-10-19 17:30 H VBC Akrides VSE 1 Telleman, P (Paul), Vilder, L (Laurens) de, Nieuwenhuizen, P (Peter) van
19-10-19 20:00 H VBC Akrides MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Zonjee, A (Annick), Nieuwenhuizen, P (Peter) van
25-10-19 20:15 1 VBC Akrides MSE 2 Jansen, I (Ingrid), Rustemeijer, MG (Maud), Oosterhof, SCW (Sem)
25-10-19 20:15 2 Veld Vrij
25-10-19 20:15 3 Veld Vrij
1-11-19 19:15 1 VBC Akrides M22 1 Telleman, P (Paul), Glas, T (Tom), Hoogzaad, T (Teun)
1-11-19 19:15 2 VBC Akrides MSE 6 Smeets, S (Sander), Glas, R (Ruud)
1-11-19 19:15 3 VBC Akrides VSE 2 Kuin, E (Ewoud), Rozendaal, F (Foeke)
1-11-19 21:15 1 VBC Akrides MSE 5 Ruigrok, S (Sjors), Kemeh, C (Chris)
1-11-19 21:15 2 VBC Akrides MSE 3 Smits, D (Dennis), Arisz, SN (Stephen)
1-11-19 21:15 3 VBC Akrides MSE 4 Toning, J (Juriaan), Chen, YM (Yang Min)
2-11-19 12:15 1 VBC Akrides V12 1  De Ruiter-Hessling, M (Mara), Kraats, B (Bram) Van De
2-11-19 12:15 2 VBC Akrides X14 2 Akin, E (Errol), Vermeulen, J (Jort)
2-11-19 12:15 3 Veld Vrij
2-11-19 13:45 1 VBC Akrides M16 1 Martina, MR (Rayan), Bosma, S.T. (Sven)
2-11-19 13:45 2 VBC Akrides M18 1 Buuren, J (Joost) van, Bakker, T. (Thomas)
2-11-19 13:45 3 Veld Vrij
2-11-19 15:30 1 VBC Akrides M20 1 Sodusta, J (Jeremy), Martina, M (Marvin)
2-11-19 15:30 2 VBC Akrides V18 1 Haver, S (Stefan), Pijpers, L (Lars)
2-11-19 15:30 3 VBC Akrides M18 2 Riessen, B (Bas) van, Stokman, G (Gideon)
2-11-19 17:30 H VBC Akrides VSE 1 Pagter, F (Frank) de, Koudijs, M (Mees), Portanger, I (Igor)
2-11-19 20:00 H VBC Akrides MSE 1 Meurs, N (Nathalie) van, Goedemans, M (Maud), Zonjee, A (Annick)