Trainingsschema 2017-2018

Vrouwen Senioren 1

Maandag      
  19.15– 20.30 uur Willemsbeek Irene Flapper of
Woensdag  (+VSE 2 & V20)   Rob Joosten
  19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost Irene Flapper of
    Veld 1 & 2 Rob Joosten 

Vrouwen Senioren 2

Woensdag  (+VSE 1 & V20)    
  19.20– 20.40 uur IJmuiden Oost Esther Buijs 
    Veld 1 & 2  

Mannen Senioren 1

Maandag      
  20.15– 22.00 uur IJmuiden Oost Bert Samson
    Veld 1  
Woensdag      
  20.00 – 22.00 uur De springplank Bert Samson
Donderdag      
  20.00 – 22.00 uur IJmuiden Oost Bert Samson
    Veld 3  

Mannen Senioren 2

Woensdag  (+ MSE 3)    
  20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost  
    Veld 1  

Mannen Senioren 3

Woensdag  (+ MSE 2)    
  20.40– 22.00 uur IJmuiden-Oost   
Donderdag      
  20.30 – 22.00 uur Willemsbeek  Haico Kuut
       

Mannen Senioren 4

Maandag  (+ MSE 5 & 6)    
  20.30– 22.00 uur Willemsbeek  
Woensdag  (+ MSE 5 & 6)    
  20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost  
    Veld 2 & 3  

Mannen Senioren 5

Maandag  (+ MSE 4 & 6)    
  20.30– 22.00 uur Willemsbeek  
Woensdag  (+ MSE 4 & 6)    
  20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost  
    Veld 2 & 3  

Mannen Senioren 6

Maandag  (+ MSE 4 & 5)    
  20.30– 22.00 uur Willemsbeek  
Woensdag  (+ MSE 4 & 5)    
  20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost  
    Veld 2 & 3  

“Oud Heren 5”

Woensdag      
  19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost  
    Veld 3  

Recreanten senioren

Donderdag      
  20.30 – 22.00 uur Willemsbeek  
    Veld 2  

Vrouwen u20

Maandag  (+ Vu18)    
  19.00– 20.15 uur IJmuiden-Oost Milco Valstar
    Veld 1  
Woensdag  (+ VSE 1 & 2)    
  19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost Esther Buijs
    Veld 1 en 2  

Vrouwen u18

Maandag  (+ Vu20)    
  19.00– 20.15 uur IJmuiden-Oost Milco Valstar
    Veld 1  
Donderdag  (+ Vu16)    
  19.15 – 20.30 uur Willemsbeek ??
    Veld 1  

Vrouwen u16-1

Maandag  (+ Vu16-2)    
  19.00– 20.30 uur IJmuiden Oost Jitka & 
    Veld 2 Yascha Koch
Woensdag  (+ Vu16-2)    
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden Oost Jitka &
Donderdag  (+ Vu18)   Yascha Koch
  19.15 – 20.30 uur Willemsbeek ??
    Veld 1  

Vrouwen u16-2

Maandag  (+ Vu16-1)    
  19.00– 20.30 uur IJmuiden-Oost Jitka &
    Veld 2 Yascha Koch
Woensdag  (+ Vu16-1)    
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden Oost Jitka &
      Yascha Koch

Mannen u20

Maandag  (+ Mu18-1)    
  19.00– 20.30 uur IJmuiden Oost Haico, Tom
    Veld 3 Niels & Ruben
Woensdag      
  19.30 – 21.00 uur Waterloozaal Haico & Tom
Donderdag      
  19.15 – 20.30 uur Willemsbeek Haico Kuut
    Veld 1 & Tom Schouten

Mannen u18-1

Maandag  (+ Mu20)    
  19.00– 20.30 uur IJmuiden-Oost Niels, Ruben
    Veld 3 Haico & Tom
Woensdag  (+ Mu16-1)    
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost Niels, Ruben
    Veld 1 Ewoud & Pieter

Mannen u18-2

Woensdag  (+ Mu16-2)    
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden Oost  ??
 2e training in overleg  met TC Veld 2

Mannen u16-1

Maandag  (+ Mu16-2)    
  18.30– 20.00 uur Springplank Ewoud Kuin
      & Pieter Kuin
Woensdag  (+ Mu18-1)    
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost ??
    Veld 1  

Mannen u16-2

Maandag  (+ Mu16-1)    
  18.30– 20.00 uur Springplank Ewoud Kuin
      & Pieter Kuin
Woensdag  (+ Mu18-2)    
  18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost ??
    Veld 2  

Mix team u14-1

Dinsdag      
  19.00– 20.00 uur Waterloozaal Mark, Frank
       
Donderdag      
  18.00 – 19.15 uur Willemsbeek Mark, Frank
    Veld 2  

Mix team u14-2

Maandag      
  18.00– 19.15 uur Willemsbeek Mickey Bullens
      Lars Koster
Woensdag      
  18.00 – 19.30 uur Waterloozaal Mickey Bullens
      Lars Koster

Mix team u12

Dinsdag      
  18.00– 20.0o uur Polderhuis Denise Kerkman
       
Donderdag      
  18.00 – 19.15 uur Willemsbeek Ron Haver
      & wido Haver

Mix team u10

Dinsdag      
  18.00 – 20.00 uur Het Polderhuis Ellemiek, etc.