Trainingsschema 2016-2017

Dames 1

Maandag
19.15– 20.30 uur Willemsbeek Oscar Taal
Woensdag  (+Dames 2 & MU20)
19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost Oscar Taal &
Veld 1 & 2 Maarten van den Boor

Dames 2

Woensdag  (+Dames 1 & MU20)
19.20– 20.40 uur IJmuiden Oost Maarten van den Boor
Veld 1 & 2 & Oscar taal

Heren 1

Maandag  (+ Heren U22)
20.15– 22.00 uur IJmuiden Oost Bert Samson
Veld 1 & Haico Kuut
Woensdag
19.45 – 21.45 uur De springplank Bert Samson
Donderdag
20.00 – 22.00 uur IJmuiden Oost Bert Samson
Veld 3

Heren 2

Maandag  (+ Heren 4)
20.30– 22.00 uur Willemsbeek Jack Roosenstein
Woensdag  (+ Heren 3 en 4)
20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost Jack Roosenstein
Veld 1 & 2

Heren 3

Woensdag  (+ Heren 2 en 4)
20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost  Jack Roosenstein
Veld 1 & 2

Heren 4

Maandag  (+ Heren 2)
20.30– 22.00 uur Willemsbeek Jack Roosenstein
Woensdag  (+ Heren 2 en 3)
20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost Jack Roosenstein
Veld 1 & 2

Heren 5 & Heren U22-2

Maandag
20.30– 22.00 uur De springplank  Zelf
Woensdag
19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost Zelf
Veld 3

“Oud Heren 5”

Woensdag
20.40 – 22.00 uur IJmuiden Oost  Zelf
Veld 3

Recreanten senioren

Donderdag
20.30 – 22.00 uur Willemsbeek  Zelf
Veld 2

Meiden U20

Maandag  (+ Meiden U16)
19.00– 20.15 uur IJmuiden-Oost Milco Valstar
Veld 1 & Tom Oudendijk
Woensdag  (+ Dames 1 & 2)
19.20 – 20.40 uur IJmuiden Oost Oscar Taal &
Veld 1 en 2 Maarten van den Boor

Meiden U16

Maandag  (+ Meiden U20)
19.00– 20.15 uur IJmuiden-Oost Milco Valstar
Veld 1 & Tom Oudendijk
Donderdag
19.15 – 20.30 uur Willemsbeek Tom Oudendijk
Veld 1

Meiden U14-1 & 2

Maandag
19.00– 20.30 uur IJmuiden-Oost Denise Kerkman
Veld 3 & Mark Hooiveld
Woensdag
18.00 – 19.20 uur Waterloozaal Wytze Blom
& Mark Hooiveld

Heren U22-1

Maandag  (+ Heren 1)
20.15– 22.00 uur IJmuiden Oost Bert Samson
Veld 1 & Haico Kuut
Woensdag
20.40 – 22.00 uur Waterloozaal Haico Kuut
Donderdag  (+ Heren U20-1)
20.30 – 22.00 uur Willemsbeek Haico Kuut
Veld 1 & Tom Schouten

Heren U20

Maandag  (+ Jongens U18)
19.00– 20.30 uur IJmuiden Oost Tom Schouten
Veld 2 & Haico Kuut
Woensdag
19.20 – 20.40 uur Waterloozaal Tom Schouten
Donderdag  (+ Heren U22-1)
20.30 – 22.00 uur Willemsbeek Haico Kuut
Veld 1 & Tom Schouten

Jongens U18-1

Maandag  (+ Heren U20)
19.00– 20.30 uur IJmuiden-Oost Tom Schouten
Veld 2 & Gijs Schouten
Woensdag  (+ Jongens U16-1)
18.00 – 19.20 uur IJmuiden-Oost Skip Samson
Veld 1

Jongens U16-1

Maandag  (+ Jongens U16-2)
19.00– 20.30 uur De springplank Eric Budde
Woensdag  (+ Jongens U18-1)
18.00 – 19.20 uur IJmuiden Oost ???
Veld 1

Jongens U16-2

Maandag  (+ Jongens U16-1)
19.00– 20.30 uur De springplank Eric Budde
Woensdag
18.00 – 19.20 uur IJmuiden Oost ???
Veld 2

Jongens U14-1 & 2

Maandag
18.00– 19.15 uur Willemsbeek Jelle, Youri
Daan & Foeke
Woensdag
18.00 – 19.20 uur IJmuiden Oost Jelle, Youri
Veld 3 Daan & Foeke

Jongens U12 & Mix U12

Dinsdag
18.00– 20.0o uur Polderhuis Rond, Wido, etc.
Veld 1 & 2
Donderdag
18.00 – 19.15 uur Willemsbeek Frank, etc.
Veld 1 & 2

Jongens en Meiden U10

Dinsdag
18.00 – 20.00 uur Het Polderhuis Ellemiek, etc.
Veld 3