Fluiten & Tafelen

Afberichten voor fluiten of jureren is niet mogelijk! Zorg zelf voor een vervanger of ruil met iemand als je verhinderd bent. Niet fluiten kost €15 (1e maal). Niet jureren kost €10. Tevens word je een keer extra of een keer bij je eigen wedstrijd opgesteld (zie vetgedrukte namen).
Vr. 31-mrt 19:15 u.   T. Jansen D. de Greef     Heren 4   Fluiten
        E. Kuin P. Kuin     Dames 2   Fluiten
        Veld vrij            
    21:00 u.   K. Elizabeth M. Martens R. de Groot   Heren 2   Tafelen
        Bob v. Leeuwen S. Haver R. Arisz   Heren 3   Tafelen
        Veld vrij            
Za. 1-apr 14:00 u.   B. Diepstraten L. Raar     Meisjes U14-2   Fluiten
        M. Bulens L. Koster     Meisjes U16-1   Fluiten
        Veld vrij            
    15:45 u.   A. Bouwmeester J. Arisz     Meisjes U14-1   Fluiten
        S. Valstar Q. Chap     Jongens U12-1   Fluiten
        M. de Haan P. Broersen     Jongens U18-1   Fluiten
    17:30 u.   J. Zwaap M. Roest M. Haver   Jongens U20-1   Tafelen
        M. de Haan J. Zonjee     Jongens U22-2   Fluiten
        V. Porttanger G. Stokman     Meisjes U20-1   Fluiten
    20:00 u.   N. v. Meurs S. Teeuwen I. Jansen   Heren 1   Tafelen
Vr. 7-apr 20.15 u.   L. Molenaar F. Boldewijn I. Kuijl   Jongens U22-1   Tafelen
        S. Arisz M. Geersema     Heren 5   Fluiten
        Veld vrij            
Za. 8-apr 14:15 u.   T. Hoogzaad T. Glas     Jongens U16-2   Fluiten
        T. v. Deursen T. Koedijk     Mix U12-2   Fluiten
        Veld vrij            
Za. 8-apr 16:00 u.   Y. Chen I. Portanger     Jongens U16-1   Fluiten
        J. Chong Boyd v. Leeuwen     Jongens U12-1   Fluiten
        Veld vrij            
                     
Bondsscheidsrechters            
                     
wedstrijden na 26 maart 2017 nog niet bekend          
R.Gleijm                  
Za. 25-mrt 17:30 u.   A’dam(v.Hogendorp) BV Amsterdam 2 - BV Lisse   HHS1A    
B.Schmidt                  
Zo. 26-mrt 12:00 u.   A’dam (Apollohal) BC Apollo 2  - NBB 2   LJ14D2